ЯК ОТРИМАТИ КАДОСТРОИЙ НОМЕР НА ЗЕМЕЛЬНУ ДiЛЯНКУ

языки по скайпу
 

Як отримати кадастровий номер на земельну ділянку для цього, в землевпорядну організацію потрібно надати чотири обов’язкових документа

Кадастровая карта. Автор: Marek Silarski. Фото с портала de.wikipedia.org

Будь який кадастровий номер завжди означає, що вся інформація про ділянку, також про законне право на нього точно внесений прямо в систему кадастру. У випадку, якщо держава визнала громадянина власником і зобов’язана завжди захищати його право на власність. Цей номер означає, що всі межі ділянки громадянина ніхто не зможе змінити, також не згубиться у разі підробки будь-яких документів шахраями. Всі цифри, які складають кадастровий номер — це особистий, індивідуальний цифровий код всього з дев’ятнадцяти цифр, він також присуджується тільки одному земельну ділянку. А у всій документації під даним номером фіксуються точні якісні, або кількісні характеристики всієї земельної ділянки. Він також присвоюється при державній реєстрації будь-якої земельної ділянки, а потім зберігається за ним протягом абсолютно всього часу його точного існування. Однак, при переході всіх прав від одного громадянина до іншого навіть при цьому, кадастровий номер ділянки завжди залишається без змін. Але, за відсутності даного кадастрового номера, ділянка взагалі не можна ні як продати або подарувати. Даний номер обов’язково вказується абсолютно у всіх документах, крім того які завжди засвідчують право будь-якого громадянина володіти, також розпоряджатися землею. Однак, єдиним винятком є успадкування будь-якої земельної ділянки. До того ж, вказівка кадастрового номера, для законного права на власність на ділянку ніколи не потрібно.

Якщо, у громадянина акт дуже старого зразка, і він бажає отримати кадастровий номер, для цього необхідно обов’язково звернутися тільки в землевпорядну організацію, яка повинна обов’язково мати відповідну ліцензію. Це завжди може бути державна і недержавна організація, дивлячись кому, громадянин більше довіряє. Ці організації є в різних територіальних відділах Держкомзему.

Як отримати кадастровий номер на земельну ділянку для цього, в землевпорядну організацію потрібно надати чотири обов’язкових документа: заяву про законне присвоєння кадастрового номера будь-якого земельній ділянці, також нотаріально завірену копію даного державного акту, також копії паспорта громадянина і, звичайно, ідентифікаційний код. Далі після укладення договору, дана організація обов’язково проводить різні топографе — геодезичні роботи , для точного встановлення всій межі ділянки тільки в натурі, також становить потрібну технічну документацію з даного землеустрою після чого, передає її потім на узгодження в спеціальний Відділ Держкомзему. Після всього цього, довідку про присвоєння будь-якого кадастрового номера громадянин повинен особисто отримати в конкретному територіальному органі Держкомзему.

Вам выполнят отчет по практике
 

©

Вместе с этим смотрят:
Рынок недвижимости
Российская урбанизация
Строительство в городах

Studwork promo
 
просмотров: 54

ЯК ОТРИМАТИ КАДОСТРОИЙ НОМЕР НА ЗЕМЕЛЬНУ ДiЛЯНКУ: 0 комментариев

  1. пользователь Ирина сообщает:

    Добрый день! Дайте пожалуйста ссылку на закон о том что при оформлении наследства кадастровый номер не нужен (акт приватизации образца 1993года — без кадастрового номера)

Комментируя, Вы соглашаетесь с правилами пользования порталом. Отзывы без указания номера или даты и суммы заказа удаляются!

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *